New Page 1

              

Menu:

 

 

 

 

 HOME

 » SERIAL
 O serialu
 Aktorzy
 Bohaterowie
 International
 Sliders w Polsce
 Oglądalność

 Zegar i Tunel
 Książki i Komiksy
 
Płyty DVD
 Kasety VHS
 Teksty

 » ODCINKI
 Sezon 1
 Sezon 2
 Sezon 3
 Sezon 4
 Sezon 5
 Sezon 6 PL
 Season 6 ENG

 » GALERIA
 Tapety
 Fotki
 Avatary
 

 » DOWNLOAD
 Napisy
 
 Czołówka
 Pliki Video
 Muzyka
 Inne Pliki

 » STRONA
 Redakcja
 Kontakt   
 Archiwum
 Linki


  "Żywiciel"

Sezon 1       Sezon 2       Sezon 3       Sezon 4       Sezon 5       Sezon 6 (fanfic)
Screeny         Opis odcinka

 STRESZCZENIE
Uwaga, tekst zawiera spoilery!

 

Bohaterowie przebywali w dżungli. Jakieś dziwne stworzenia próbowały zaatakować podróżnych. Na szczęście do zjazdu zostało jedynie 45 sekund. Nagle jeden z tych dziwnych organizmów przykleił się do twarzy Maggie. Quinn ruszył na ratunek. Zaczął zdejmować zwierzę z Beckett. Po chwili kobieta była uratowana. Otworzył się tunel. Slidersi pojawili się w kolejnym świecie. Quinn zdecydował, że koniecznie trzeba skasować współrzędne poprzedniego świata, tak by podróżni przypadkiem już nigdy do niego nie trafili. Nagle Maggie dostała atak kasztu. Zaczęła się dusić. Zemdlała. Mallory podbiegł do leżącej na ziemi kobiety. Z jej ust wypływała jakaś dziwna ciecz.

Czołówka z sezonu 3: Quinn, Wade, Remmy, Maggie

Przyjechało pogotowie. Lekarze podeszli do Beckett z dziwnym urządzeniem. Po chwili kobieta była zimna jak lód, została zamrożona. Slidersi pojechali do szpitala. Dowiedzieli się od lekarki Sylvius, że Maggie jest bezpieczna. Trzeba było ją zamrozić, by zbadać chorobę. Quinn powiedział, że prawdopodobnie jakiś robak zaatakował jej układ pokarmowy. Lekarka przyznała mu rację. Pokazała podróżnikom prześwietlenie żołądka. Jakiś obiekt znajdował się w środku. Z godziny na godzinę powiększał się. Nagle Wade zobaczyła, że Maggie zniknęła z izolatki. Uciekła szybem wentylacyjnym. Slidersi zrozumieli, że w tym świecie istnieje zaawansowana pomoc medyczna. Kriogenika, czyli zamrażanie ciał w naszym świecie dopiero jest w fazie testów. 

Tymczasem Slidersi odnaleźli Maggie na ulicy. Kobieta wymiotowała. Nagle bohaterowie zauważyli, że jacyś ludzie w mundurach atakują kobietę. Dziewczyna miała na ręku dziwny czujnik. Kiedy Quinn chciał jej pomóc, napastnicy powiedzieli, że są z laboratorium kriogenicznego. Spojrzeli na rękę Quinna i Wade. Oboje nie mieli czujnika na ręku. Zabrali dwójkę przyjaciół do szpitala. Na miejscu wszczepiono im specjalny chip pod skórę. Okazało się, że w tym wymiarze ludzie między 18 a 25 rokiem życia stają się dawcami narządów. Gdy jakiś pacjent będzie potrzebował organów, wybiera się jakąś młodą, zdrową osobę, zamraża się ją i wycina potrzebny organ. Remmy i Maggie nie potrzebowali czujnika, mieli bowiem więcej niż 25 lat. Tymczasem murzyn razem z Beckett poszedł do hotelu Royal Chancellor. Wynajęli pokój. Nagle Brown zauważył, że Maggie znacznie podwyższyła temperaturę w pomieszczeniu. Było potwornie gorąco. Kobieta zaczęła się zalecać do Rembrandta. Nagle z jej ust wyszedł pasożyt. Remmy zdołał się obronić. Kobieta wyleciała przez okna i przylepiła się do ściany jak mucha. Jej oczy przypominały oczy owada.

Remmy powiadomił o wszystkim Slidersów. Doktor Sylvius powiedziała, że musi koniecznie zbadać pacjentkę. Brown odparł, że Beckett najwyraźniej szuka mężczyzny, w którym pasożyt złoży jaja. Wade zaproponowała odwiedzić znany bar. Miała nadzieję, że Maggie pójdzie tam na polowanie. Tymczasem Beckett była już właśnie w owym barze. Flirtowała z Diggsem. Dotknęła jego klatki piersiowej i powiedziała, że niestety jest nieodpowiedni. Następnie zaczęła szukać dalej. Kiedy jeden z mężczyzn chciał poderwać kobietę, ta złamała mu rękę. Najwyraźniej pasożyt dał jej ogromną siłę. Remmy, Wade, Quinn i lekarka pojawili się w barze. Niestety Beckett już uciekła. Tymczasem nadeszła noc. Maggie miała dreszcze, pasożyt potrzebował do rozrodu bardzo wysokiej temperatury. Zdesperowana kobieta poszła więc do ciepłego basenu. Zaatakowała strażnika, który zdziwił się, że jakaś osoba włamała się w środku nocy do prywatnego basenu. 

Następnego dnia lekarka oglądała ciało zmarłego strażnika. Wade była przerażona. Mówiła, że na początku zjazdy były dla niej frajdą. Teraz widzi tylko śmierć. Tymczasem Slidersi zrozumieli, że Maggie najprawdopodobniej poszła do jakiejś sauny. Maggie oczywiście już tam była. Podeszła do mężczyzny w saunie, dotknęła go i powiedziała, że jest odpowiedni. Z jej ust wyszedł ogromny pasożyt. Wszedł do układu pokarmowego mężczyzny. Kobieta opuściła budynek. Tymczasem lekarka zabrała ciało ofiary. Okazało się, że bardzo niska temperatura powoduje, że pasożyt wychodzi z żywiciela. Pani doktor zażądała, by Quinn sprowadził jak najszybciej Maggie. Lekarka postanowiła bowiem wykorzystać pasożyta w badaniach nad replikacją organów, tak by młodym ludziom przestały być wycinane części ciała. Powiedziała, że jeśli Mallory nie zrobi tego co ona mówi, lekarka zażąda wycięcia organu z Wade. 

Quinn poszedł z Remmym do hotelu po zegar. Brown przypadkiem go tutaj zostawił. Nagle pojawiła się Beckett. Zaatakowała Quinna. Na szczęście murzyn miał przy sobie urządzenie zamrażające. Oboje zawieźli skamieniałą kobietę do szpitala. Doktor Sylvius zamknęła Maggie w pomieszczeniu o bardzo niskiej temperaturze. Usunęła także Wade i Mallory'emu czujniki z ręki. Pasożyt nie chciał wyjść mimo bardzo niskiej temperatury. Wtedy do środka wszedł Quinn, ubrany w kurtkę zimową. Zdołał wywabić potwora i chwycić go w szczypce. Niestety zwierzę zaczęło się wyrywać. Na ratunek ruszyła reszta Slidersów. Niestety pasożyt spadł na ziemię i ukrył się w kącie. Maggie obudziła się. Była już sobą. Quinn otworzył tunel. Nagle wszyscy dostrzegli, że pasożyt zaatakował lekarkę. Już prawie wszedł do jej przewodu pokarmowego. Nie było niestety czasu na ratunek. Wszyscy wskoczyli do wiru. Tunel się zamknął. Lekarka następnie wstała i podeszła do jednego z pracowników. Dotknęła jego klatki piersiowej. Była odpowiedniej temperatury. Nagle jej oczy przybrały owadzi kształt...

 

 

© SLIDERS PL - www.sliders.pl All rights reserved!